درباره ما

گروه صنعتی رستگاران از سال 1355 فعالیت خودش رو در قالب ساخت کابینت و کمد دیواری در منطقه قرچک ورامین شروع کرد و در حدود 40 سال (یعنی تا سال 1395) به فعالیت سنتی خودش ادامه داد. ولی از زمان 1395 تا امروز، با حفظ شرایط و اعتبار 40 ساله‌ی خودش، دامنه‌ی فعالیت اش رو منحصر به تولید و عرضه‌ی کمدهای دیواری آسان‌نصب کرد.

در مدت این چند سال فعالیت، تمام تلاش مون این بود که بازار این مدل کمدهای دیواری رو در منطقه، تحت انحصار خودمون قرار بدیم و به لطف خدای مهربون و همین طور به پشتوانه‌ی تجربه فراوان و سرمایه‌گذاری گسترده، تونستیم اهداف مون برسیم. ولی خب، این پایان داستان ما نیست! ما تازه، اول یک راه بی‌انتها هستیم. پس، لازمه که دامنه خدمت‌رسانی مون رو روز به روز گسترش بدیم.

با همین دیدگاه، ایده‌ی دیجی‌کمد به ذهن مون رسید که البته داشتن یک ایده به تنهایی کافی نیست و به لطف خدا، پتانسیل ما محدود به یک ایده نبود: 40 سال تجربه و اعتبار داشتن یک کارگاه مجهز با ظرفیت تولید 2 شیفت در هفته و داشتن یک فروشگاه بزرگ در قلب شهر که هیچ وقت تعطیل نیست.

همه این‌ها باعث شد تا با صرف وقت و هزینه زیاد بتونیم دیجی‌کمد رو به ایران و ایرانی‌های عزیز، تقدیم کنیم.

در حال حاضر، به جرئت می‌شه گفت که در زمینه فعالیت مون به طور انحصاری هیچ رقیبی نداریم و تمام تلاش مون اینه که با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه و با حفظ قیمت در پایین‌ترین سطح ممکن، این بازار رو کماکان برای خودمون حفظ کنیم.